Котеджі

У будівництві елітного котеджу важлива кожна деталь. Наші майстри бездоганно виконують кожен етап робіт, в результаті отримуючи справжні архітектурні шедеври.

Будинок на пагорбі

Представлений котедж є втіленням стилю і елегантності XXI століття. Його архітектурний проект розроблений відповідно до сучасних тенденцій і з можливістю впровадження передових технологій. Отриманий в результаті об'єкт має не тільки неповторний елітний дизайном. Він досконалий у своїй функціональності і радує своїх власників бездоганністю в кожній деталі.

Будинок на пагорбі
всі фотографії

Чи мріяли Ви коли-небудь жити в шикарному приватному будинку? Мрія стане реальністю, якщо замовте будівництво котеджу в нашій ремонто-будівельної компанії. Ми реалізуємо кожен пункт Ваших бажань.

В студії при SVP Master здійснять розробку архітектурного проекту, що відповідає Вашому уявленню і держстандартам. Інженери складуть точний кошторис, і ми самі займаємося купівлею будівельних матеріалів вартістю, яка дорівнює оптовими цінами. Після укладення договору наші будівельники сумлінно виконають всі етапи будівельних і ремонтних робіт, здавши Вам в експлуатацію казкову віллу. Приклади таких проектів представлені на фотографіях.