Ремонт квартир «Під Ключ»

Ми подбаємо про те, щоб кожна проінвестована в ремонт гривня багаторазово окупилася в процесі життя в квартирі. Ви можете бути впевнені, що за першим дзвінком протягом 12 годин до Вас приїде відповідний фахівець.

Ремонтні роботи для квартир «Під Ключ» в Києві

Отже, Ви стали щасливим володарем свого житла, про який стільки мріяли, довго і ретельно його вибираючи. Тепер належить виконати не менш важливу задачу - ремонт.

Тут питань з'являється дуже багато: як підійти до облаштування житла максимально грамотно? Як врахувати інтереси всіх членів сім'ї? Як визначити реальний бюджет всього ремонту і максимально раціонально його витратити?

З чого почати

Перш за все ми надамо Вам вичерпні відповіді на всі питання по телефону і / або при зустрічі. Прояснимо Ваші завдання, цілі, побажання, зазначимо по бюджету і термінів.

Найважливіше в самому початку визначиться з плануванням квартири і розстановкою меблів, яка буде враховувати побажання всіх домочадців. На цьому ж етапі ми з Вами визначаємося, буде ремонт виконуватися по дизайн проекту, або без.

Схема нашого з Вами співпраці виглядає так:

 • Виїзд на об'єкт. Визначення потреб, побажань клієнта, технічних особливостей.
 • Розробка дизайн проекту (за потреби).
 • Складання кошторисної документації.
 • Підписання договору, кошторису, графіка.

Хід ремонту

Після визначення планування, ми приступимо до розведення комунікацій - сантехніки та електрики, штукатурення стін, стель, укосів, плитковим, гіпсокартонних і малярних робіт. Хід робіт і технічні моменти погоджує з Вами виконроб.

Наш майстер підкаже, як грамотно розподілити навантаження по електриці, допоможе вибрати найякісніші матеріали по розводці сантехніки і чорнової обробці. Всі декоративні матеріали (шпалери, ламінат, плитку, сантехніку та ін.) Ми також допомагаємо вибрати і купити з максимальною знижкою в Києві.

Ми подбаємо про те, щоб кожна проінвестована в ремонт гривня багаторазово окупилася в процесі життя в квартирі.

Склад і послідовність робіт:

 • Демонтаж старих покриттів
 • Перепланування (якщо потрібно)
 • Розводка електрики, сантехніки, кондиціонерів
 • Вирівнювання стін, стель, укосів
 • Плиткові роботи, заливка стяжок
 • Пристрій ГКЛ конструкцій
 • Малярські роботи, шпаклівка, стеклохолст
 • Поклейка шпалер, укладання статевого покриття, фарбування стін, стель
 • Установка дверей, затирка плитки, порогів, відбійників, карнизів і інше

Увага! Вивіз сміття, навантаження-розвантаження чорнових матеріалів здійснюється силами компанії. Так само як вирішення питань з ЖЕКом і стосунками з сусідами.

Наші майстри

Всі наші співробітники будівельних спеціальностей мають найвищу кваліфікацію і багаторічний досвід роботи в нашій компанії. На об'єктах жорстко підтримується порядок, не п'ють і не курять. Якість робіт постійно перевіряє незалежний тех.надзор. Ми несемо повну відповідальність за дотримання будівельних норм і правил, у разі псування будь-якого декоративного матеріалу, ми купуємо і міняємо його за свій рахунок.

Перед підписанням договору ми покажемо ряд інших об'єктів в різних стадіях оздоблювальних робіт, щоб Ви переконалися у високій якості і чудовою організації всіх процесів. Таким чином, Ви бачите «живу» роботу у виконання наших фахівців і зможете бути впевнені, що не купуєте кота в мішку.

Терміни

Середня тривалість ремонтних робіт:

— 1 кімнатна квартира - 2,5-4,5 місяці;

— 2 кімнатна квартира - 3-5 місяців;

— 3 кімнатна квартира - 4-6 місяців.

Терміни регламентуються Договором та Графіком виконання робіт, Ви можете бути впевнені, що вони можуть бути зміщені тільки за Вашою ініціативою і за Вашим підписом.

Життя після ремонту

Ми завжди підтримуємо найкращі відносини з клієнтами після закінчення ремонтних робіт.

Ви можете бути впевнені, що за першим дзвінком протягом 12 годин до Вас приїде відповідний фахівець.

І не важливо, після підписання фінального акту виконаних робіт минув рік, два або три .. Ми завжди залишаємося на відстані дзвінка від Вас, рік за роком підтверджуючи свою бездоганну репутацію.

Приклади дизайн проектів Ви можете подивитися в нашій галереї.

Залишити заявку

Клієнт передає власні персональні дані ТОВ «СВП Майстер» безоплатно та надає згоду на обробку цих даних, а ТОВ "СВП Майстер" зобов'язується використовувати персональні дані відповідно до ЗУ «Про захист персональних даних».