СУСПІЛЬНО - СПОРТИВНІ ОБ'ЄКТИ

Також до нашої компетенції входить будівництво футбольних полів. За минулі 1.5 року – компанія SVP Master побудувала 6 футбольних полів, серед з яких Family Sport Camp у Чернігівський області та футбольне поле для Федерації футболу України. І замовлень на будівництво таких об'єктів стає більше з кожним роком.

Щодо будівництва соціальних об’єктів – в роботі наразі знаходяться 3 учбових заклади у Житомирській області, для яких ми виконуємо роботи по термосонації. Загальний об’єм даних робіт – 15 000 кв.м.

Будівельна компанія SVP Master бере участь в соціальному розвитку Києва і в створенні майданчиків для активного відпочинку жителів, а також гостей столиці. Ми активно беремо участь в організації різних суспільно-спортивних об'єктів в місті і області. Під час будівництва громадських та спортивних комплексів наші майстри, як і завжди, строго дотримуються державних будівельних норм. При цьому застосовуються сучасні та перевірені технології, що гарантують бездоганність і надійність кожного споруди. Виконуються всі роботи - будівництво та ремонт - на рівні преміум класу.

Наші майстри відповідально підходять до будівництва будівель будь-якого типу. Усі будівельні та ремонтні роботи проводяться так, немов в реалізованих об'єктах в майбутньому будуть жити або працювати королівські особи. Однак, мабуть, найцікавішими проектами є громадські простору, де люди відпочивають і з задоволенням проводять вільний час.

Створення необхідної атмосфери досягається шляхом ретельної розробки дизайн-проекту об'єкти. Наші архітектори поєднують всі необхідні в сучасному будівництві фактори: креативність, застосування перевірених інноваційних технологій і дотримання держстандартів.