Дизайн

Дизайнери будівельної компанії SVP Master розроблять бездоганний план реалізації Вашої мрії. Ми вміємо не тільки створювати красиві проекти і елітний дизайн інтер'єрів. Ми точно знаємо, як їх організувати.

замовити прорахунок

Як ми працюємо


Чіткий план дій дозволяє
бути впевненим в успішному результаті

01 Виїзд на об'єкт і аналіз об'єкта
02 Складання комерційної пропозиції і кошторису
03 Проектування та затвердження проекту
04 Узгодження проекту
05 Будівництво об'єкта
06 Введення в експлуатацію
Строительная компания SVP Master

Мистецтво

Наші дизайнери створюють максимально повні, технічно коректні і продумані проекти, які викликають естетичне задоволення.

Адже, грамотний дизайн проект - це не тільки красива картинка. Це - набір креслень, які пояснюють і доводять, як же буде «триматися» вся ця краса. Це - ергономіка і раціоналізація простору. Ми не тільки вміємо створити гарний інтер'єр - ми точно знаємо, як це побудувати.

Залишити заявку
на дизайн

Дизайн-проект

Авторський супровід дизайн-проекту за бажанням замовника

Комплексна пропозиція для будь-яких об'єктів

Авторський супровід проекту дизайнером

У портфоліо 258 ексклюзивних дизайн-проекту

Премія IBUILD 2017 «Кращі Інтер'єрні Рішення»

Поняття євроремонт вже відходить у минуле. Раніше під цим визначенням мався на увазі ремонт преміум класу, але насправді він в більшості випадків виконувався на рівні трохи вище стандартного. У студії дизайну та архітектури при нашому ремонтно-будівельної компанії розробляють справжні шедеври. З нами працюють відомі дизайнери інтер'єру Києва, що створюють незрівнянні проекти і плани інтер'єрів. У нас реалізуються як класичні, так екстравагантні ідеї. І в створених нами дизайн-проектах немає місця недоліків. Від Вас потрібні лише розповісти нам про будівництві заміського будинку або ремонті квартири своєї мрії.

Вам неодмінно потрібно з нами зв'язатися

питання

Поняття євроремонт вже відходить у минуле. Раніше під цим визначенням мався на увазі ремонт преміум класу, але насправді він в більшості випадків виконувався на рівні трохи вище стандартного. У студії при нашому будівельної компанії розробляють дійсно елітний дизайн інтер'єру. У нас реалізуються як класичні, так екстравагантні ідеї. І в створених нами преміум дизайнах немає місця недоліків. Від Вас потрібні лише розповісти нам про будівництво заміського будинку або ремонті квартири своєї мрії.