Послуги

СВП Майстер - лідер ринку ремонтних послуг в Києві

У нашій столиці більше сотні компаній, які займаються ремонтними послугами. Розділити їх можна на дві категорії - старожили або новачки ремонтного бізнесу. До другої групи належать близько 80 відсотків фірм і до першої - час, що залишився меншість. А ось фірми, які присвятили цій справі більше 12-ти років, можна перерахувати по пальцях. Безумовно, однією з них є «СВП Майстер». Причиною такого успіху є відкритість, гнучка цінова політика, а також професіоналізм персоналу. Для тих, хто сумнівається в нашому майстерності і був створений даний ресурс, на якому оперативно публікується інформація і демонструється фото зроблених нами робіт.

Послуги будівельної Компанії SVP Master

СВП Майстер - лідер ринку ремонтних послуг в Києві

У нашій столиці більше сотні компаній, які займаються ремонтними послугами. Розділити їх можна на дві категорії - старожили або новачки ремонтного бізнесу. До другої групи належать близько 80 відсотків фірм і до першої - час, що залишився меншість. А ось фірми, які присвятили цій справі більше 12-ти років, можна перерахувати по пальцях. Безумовно, однією з них є «СВП Майстер». Причиною такого успіху є відкритість, гнучка цінова політика, а також професіоналізм персоналу. Для тих, хто сумнівається в нашому майстерності і був створений даний ресурс, на якому оперативно публікується інформація і демонструється фото зроблених нами робіт. «СВП Майстер» - це своєчасний ремонт різних будівель стислі терміни і зі зрозумілих цінами!

Своїм клієнтам ми гарантуємо:

Якісний ремонт будь-якого приміщення від ванній до вітальні.

У перелік послуг входить як капітальне перевлаштування житла, так і дизайн будь-якого приміщення. Співробітники компанії здатні на найтоншу роботу, а також впораються з найбільш запущеними ділянками.

Професіоналізм.

У штат нашої команди входить велика кількість співробітників, від професійних будівельників, штукатурів, малярів до дизайнерів, які займаються облаштуванням екстер'єру або інтер'єру будівель. Це дозволяє повністю виключити накладки і проводити одночасно декілька різнопланових робіт.

Відкритість.

Співробітники компанії дні прислухаються побажанні клієнта, виїдуть на об'єкт, складуть кошторис послуг. Замовник відразу ж буде в курсі, скільки грошей йому доведеться витратити на ремонт.

Надійність.

За 12 років роботи у нас напрацьована широка клієнтська база, що позитивно відрізняє «СВП Майстер» від більшості інших будівельних фірм. Як перевірити надійність нашої компанії? Можна дізнатися у користувачів, а можна подивитися фото зроблених нами робіт на офіційному сайті.

Порядність.

Головним принципом «СВП Майстер» є шанобливе ставлення до клієнтів. Це можна побачити як в зверненні співробітників, які завжди уважні до побажань замовника, так і в самому ході робіт. Ми ніколи не завищуємо ціну на комплектуючі, тому що вважаємо це проявом неповаги до наших замовників.

Чому ми?

Послуги будівельної компанії СВП МастерПисьмовий договір, який гарантує дотримання термінів виконання всіх прописаних послуг і робіт

Послуги будівельної компанії СВП МастерГарантія якості в проведенні будь-яких ремонтних та будівельних завдань будь-якої складності

Послуги будівельної компанії СВП МастерОригінальна, неповторне стильове рішення, розробка дизайну приміщення

Послуги будівельної компанії СВП МастерПідбір та комплектація відповідних оздоблювальних матеріалів, меблів та якщо потрібно, побутової техніки

Послуги будівельної компанії СВП МастерСкладання зручного для Вас графіка поетапної оплати

Послуги будівельної компанії СВП МастерВигідну система знижок і бонусів

Послуги будівельної компанії СВП МастерВпевненість в тому, що ми використовуємо в роботі сучасні технології та матеріали

Послуги будівельної компанії СВП МастерОформлення необхідної дозвільної документації ми так само беремо на себе

Залишити заявку

Клієнт передає власні персональні дані ТОВ «СВП Майстер» безоплатно та надає згоду на обробку цих даних, а ТОВ "СВП Майстер" зобов'язується використовувати персональні дані відповідно до ЗУ «Про захист персональних даних».