Ремонт

Ремонтні роботи преміум класу від 250 $/м². Виконуємо ремонт "під ключ" різних об'єктів нерухомості будь-якого рівня складності.

замовити прорахунок

Галерея робіт

СВП майстер пропонує клієнту вигідне, по суті унікальне на ринку пропозиція - виконати роботи за індивідуальним або типовим дизайн - проекту із закупівлею всіх супутніх матеріалів.

Завдяки лояльну цінову політику і широкому асортименту будівельних матеріалів та послуг. СВП майстер задовольняє найрізноманітнішим ціновими категоріями клієнтів.

Завдання компанії допомогти кожному замовнику створити ідеально - комфортне, раціональне простір для себе, своїх близьких, свого бізнесу.

Вартість ремонту

від 250 у.е.
вартість усіх робіт та чорнові будівельні матеріали

Сертифікат ISO
на всі будівельні
матеріали

Супровід проекту менеджером «від закупівлі матеріалів до здачі об'єкта»

Ліцензія на всі види
будівельних робіт

Як ми працюємо


Ефективне вирішення поставлених завдань

01 Виїзд на об'єкт і аналіз об'єкта
02 Складання комерційної пропозиції і кошторису
03 Проектування та затвердження проекту
04 Узгодження проекту
05 Будівництво об'єкта
06 Введення в експлуатацію

Чому ми

  • Фіксована вартість робіт
  • Дотримання термінів
  • Досвідчені фахівці
  • Сучасні технології ремонту
  • Своя дизайн студія
  • Гарантія на роботи 24 місяці
  • Перевірені і якісні матеріали за оптовими цінами

Компанія SVP Master організовує ремонт квартир, котеджів і різнопрофільних комерційних об'єктів. Все - від розробки архітектурного проекту і до здачі в експлуатацію - виконується на високому рівні якості. К ремонтних робіт залучаються висококваліфіковані фахівці різних областей. При цьому майстри нашої будівельної компанії своєчасно виконують кожен з етапів.

Крім того, ми забезпечуємо постачання будматеріалами, вартість яких відповідає оптовими цінами. Ви можете не приймати практично ніякої участі в процесі, так як наші послуги включають ремонт "під ключ".

Поширені запитання

ВІДПОВІДЬ

Почніть свій ремонт з Ідеї. Тоді ви точно будете знати, що робити далі. Це ідея може виражатися як в конкретних образах майбутнього інтер'єру, так і в правильної думки довірити такий важливий і складний процес перевіреним і надійним професіоналам. А собі залишити насолоду від процесу створення Вашого будинку мрії.

ВІДПОВІДЬ

Для того, щоб мінімізувати ризики в процесі ремонту і гарантувати прийнятний вами результат на фініші, запам'ятайте невеликий чек лист:

- Перевіряйте наявність реальних об'єктів «в роботі» і готовність їх демонструвати.

- Звертайте увагу на спілкування. Адже на першій зустрічі всі намагаються зробити максимально позитивне враження. Вони ввічливі, уважні і готові на будь-які примхи, аби отримати клієнта. За задавайте уточнюючі питання, попросіть деталізувати прорахунок, кошторис, відомість матеріалів. Чим краще і професійніше виконавець веде себе в таких ситуаціях, тим більше щирий його підхід до вас. Але, не стискаючи з ускладненням. Поважаюча себе компанія цінує своє і ваш час і на відверту його витрату не піде. Таким чином дійсно гідний виконавець може відмовитися від вас, як від клієнта.

- Досить інформації для роздумів надасть підхід до конкретно вашого проекту, наявність рекомендацій і рівень реалізованих об'єктів.

- Якщо ви не готові ризикувати результатом, подбайте про юридичну забезпеченні угоди і офіційних гарантії від виконавця.

- Реалізовані об'єкти. Їх рівень і можливість подивитися вживу - дуже показовий момент. Адже так ви зможете подивитися своїми очима результати роботи виконавця. А також, це свідчить про хороших відносинах з минулими замовниками. Це найкращий відгук.

- Об'єкти в роботі. Наполягайте на перегляді об'єктів роботі. Тільки вони дають повну картину підходу виконавця до своєї справи і відповідають на ключові питання вас, як просунутого замовника:
- скільки реальних об'єктів у потенційного виконавця
- наскільки якісно вони ведуться: скільки робітників на об'єкті, дисципліна, чистота, рівень робітників.

Не соромтеся задавати питання, цікавитися і вникати. Ви вибираєте будівельника вашого майбутнього будинку. У цій справі немає дрібниць. А дійсно відповідального, перевіреного і надійного людині або компанії приховувати нема чого. Вони, навпаки, пишаються результатами своєї роботи.

Підготовка ремонтних робіт має на увазі кілька етапів. У них задіяні не тільки майстри, які будуть безпосередньо здійснювати ремонт квартири або іншого приміщення, а й фахівці різних профілів. В команді будівельної компанії SVP Master працюють досвідчені архітектори та дизайнери, які розробляють дизайн проекти, що відрізняються бездоганністю технічної частини та оригінальними рішеннями. Кошторис становить кваліфікований інженер, при цьому розрахунок проводиться так, щоб не було як брак, так і зайвих матеріалів.


Залишити заявку на безкоштовний розрахунок
вартості ремонту

Клієнт передає власні персональні дані ТОВ «СВП Майстер» безоплатно та надає згоду на обробку цих даних, а ТОВ "СВП Майстер" зобов'язується використовувати персональні дані відповідно до ЗУ «Про захист персональних даних».

розрахунок