Головний офіс
шоу - руми

Контакти

З усіх питань ви можете зв'язатися з нами за телефонами вказаними на сайті, або просто заповніть форму нижче і наші менеджери зв'яжуться з вами в найкоротші терміни надавши Вам всю необхідну інформацію.

Наш офіс

Київ

03150, м. Київ, вул. Предславинська, 40, оф. 174

Телефони:

+38 (044) 364-68-29

+38 (067) 564-68-29

+38 (093) 530-92-68

Загальні питання:

office@svpmaster.com.ua

Замовити кошторис:

order@svpmaster.com.ua

Відділ персоналу:

hr@svpmaster.com.ua

Постачання і комерція:

offer@svpmaster.com.ua

Зворотній зв'язок

Ви можете зв'язатися з нами по телефону або заповнити форму зворотного зв'язку

Клієнт передає власні персональні дані ТОВ «СВП Майстер» безоплатно та надає згоду на обробку цих даних, а ТОВ "СВП Майстер" зобов'язується використовувати персональні дані відповідно до ЗУ «Про захист персональних даних».

Чекаємо Вас в нашому шоу - румі

за попереднім записом

Шоу-руми «СВП майстер» - це готові квартири, ремонт в яких виконаний компанією по дизайнерських проектів. Квартири мебльовані та повністю пристосовані для комфортного і затишного життя. А поки вони чекають свого господаря, всі бажаючі можуть зайти і на ділі переконатися в якості робіт, що виконуються «СВП майстром». Менеджер-консультант в шоу-румі надасть вам всю необхідну інформацію про вартість і асортименті послуг.

Наш шоу-рум

«На Вірменській»

Вул.Вірменська, д. 6а, кв.311 (6 поверх)

Автор дизайн-проекту Тетяна Сорокіна:

Інтер'єр квартири на вулиці Вірменській сучасний з нотками скандинавського стилю в деталях і декорі інтер'єру. У цьому шоу-румі дизайнер показала як, істотно не змінюючи стандартну планування, можна розширити простір за рахунок незвичайного поєднання матеріалів. Наповнені повітрям простору, велика кількість білого і бежевого кольорів, акценти в монохромних яскравих тонах морської хвилі і нічного неба, стильна сучасні меблі - все це створює простий і живий інтер'єр квартири для молодої і активної сім'ї та великими планами на майбутнє. Головним завданням при створенні дизайну інтер'єру було акцентувати увагу на настрої, чистоті, простоті ліній і форми. Інтер'єр квартири буквально пронизаний світлом, свіжим повітрям і свободою.

Наш шоу-рум «На Армянской»
Наш шоу-рум «На Армянской»
Наш шоу-рум «На Армянской»
Наш шоу-рум «На Армянской»

Наша команда архітекторів і будівельників готова реалізувати Вашу мрію. Заміський будинок або комерційна будівля - будь-які будівельні та ремонтні роботи будуть виконані на першокласному рівні. Розкажіть про свою ідеї - і наша ремонтно-будівельна компанія SVP Master зробить все можливе, щоб Ви жівілі і працювали в неповторній атмосфері. Ми зможемо все починаючи будівництва елітних котеджів і закінчуючи ремонтом офісів.