Про нас

SVP Master - надійна будівельна компанія. Це не слоган. Це - філософія. Ми надаємо повний спектр послуг в сфері житлового, промислового, комерційного та соціального будівництва. Види діяльності: капітальне будівництво, дизайн інтер'єрів і проектування, ремонт приміщень.

Строительная компания SVP Master

ПРЕЗЕНТАЦІЯ

ДЕТАЛЬНІШЕ

ПЕРЕВАГИ

Демократична цінова політика, система бонусів

14 років на ринку

Гнучкий графік оплати

Налагоджена мережа постачання

Висококваліфіковані робітники всіх спеціальностей

Студія дизайну та архітектури

Гарантія дотримання термінів в договорі

Оформлення документації

Демократична цінова політика, система бонусів

14 років на ринку

Гнучкий графік оплати

Налагоджена мережа постачання

Висококваліфіковані робітники всіх спеціальностей

Студія дизайну та архітектури

Гарантія дотримання термінів в договорі

Оформлення документації

МІСІЯ

Надійність і відповідальність

Вся наша робота підпорядкована меті стати для Вас надійним партнером. Ми завжди виконуємо свої обіцянки і ніколи не обіцяємо те, чого не зможемо зробити

А

Турбота і професіоналізм

Кожен наш об'єкт ми робимо, як для себе. Підвищуючи свої професійні навички, ми надаємо сервіс вищого рівня

В

лідерство і командность

Ми вважаємо, що згуртована команда однодумців і лідер, за яким хочеться йти вперед не можуть існувати одне без одного

C

Місія - працюючи для людей, постійно вдосконалюючись та розвиваючись в будівельній галузі, ми впливаємо на розвиток України.

Нашої метою є донести наш продукт «від ідеї - до реалізації» до максимальної кількості споживачів.

ПОСЛУГИ

Послуга «під ключ» забезпечать Вам відсутність клопоту з організації будівництва або ремонту. Піклуючись про Ваш комфорт, ми пропонуємо в комплексі професійну розробку архітектурного проекту, створення дизайну інтер'єру, будівельні і ремонтні роботи «під ключ», а також декорування приміщень за ексклюзивною партнерській програмі.

Кожен об'єкт курирує надійний менеджер, який відповість і вирішить всі питання, що виникли у Вас в процесі. Однак ми вважаємо за краще вести проекти настільки бездоганно, щоб ніякі питання не з'являлися.

Строительная компания SVP Master

Ми знаходимося в Києві Наша адреса

нам довіряють з 2003 року

258

розроблено ексклюзивних
дизайн-проектів

99

побудовано об'єктів

1524

реалізовано ремонтів

історія

Ми почали свою справу в 2003 році. Працювали багато і важко. Згодом, наш підхід до справи дозволив розширюватися, адже ставало все більше людей, які хотіли з нами працювати. Ми були постійно в роботі, тому що любили цю справу. Це стало справжнім ремеслом. Ми не соромилися, а пишалися тим, що робили.

Поступово ми навчали своїх співробітників, колег, тому, що знали і вміли самі. Передавали їм наш дух і особливість підходу до справи.

Відкрили офіс, потім другий. Зараз ми створюємо близько 300 об'єктів на рік. Як і раніше горимо своєю справою. Любимо його і робимо все на совість.

Знаєте, що ми зрозуміли за весь цей час? Який найкращий і якісний об'єкт? Це - свій будинок. Адже там ти все робив для себе. Там все ідеально. Брав роботу найжорсткіший критик в світі. Ось це і стало основою нашого підходу до справи. Ми робимо будь-який наш об'єкт, як для себе. Це наша філософія. Її поділяють всі: від офіс-менеджера і кошторисника до електрика або різноробочого. Різниця може бути тільки в складності роботи і в вартості оздоблювальних матеріалів. Якість - це ультиматум. У 2012 році активно починаємо розвивати напрямок капітального будівництва. Будуємо свій перший житловий комплекс «Садовий», спортивний комплекс і агропромисловий комплекс. Виступаємо генеральним підрядником з будівництва ряду житлових комплексів у Києві. Будували захисні споруди для військових в зоні АТО. На сьогоднішній день, ми побудували більше 50 об'єктів.

Ми - надійна будівельна компанія. Це не слоган. Це наша філософія.

2003

Старт компанії

2006

70 об'єктів
Відкриваємо
перший офіс

2010

270 об'єктів.
Загальна
площа
16200 кв.м.

2012

870 об'єктів.
Відкриваємо
другий офіс.
Будуємо
житловий комплекс.

2015

Запускаємо проект
"Шоу-рум".
Відкриваємо
третій офіс.
Об'єктів - 1470

2017

Офіційний
партнер провідних
забудовників Києва.
5 шоу-румів.
Об'єкт-1670

Ніколи не відкладаєте ремонт квартири на потім. І якщо у Вас є можливість будівництва заміського будинку, то не пропустіть її. Будівельна компаніяSVP Master допоможе Вам з реалізацією будь-якої ідеї, пов'язаної з відповідними роботами. Ми не тільки все організуємо, а й допоможемо з архітектурним проектуванням.

Всі співробітники SVP Master мають високу кваліфікацію. Наші архітектори розробили бездоганні проекти для безлічі різних будівель. У портфоліо - Галереї - представлені реалізовані проекти різних об'єктів нерухомості: від косметичного елітного ремонту до будівництва житлових комплексів. Ми ощасливили вже більше півтори тисячі клієнтів, і Ви можете стати наступним.