AGATHE Драгоманова

Реалізувавши ексклюзивний ремонт за проектом Тетяни Сорокіної, ми створили неповторний сучасний образ квартири. Оформлення виконано в темних тонах з контрастними акцентами. Елітний дизайн інтер'єру відповідає актуальному сьогодні стилю лофт.

Євроремонт проведено із застосуванням різних матеріалів обробки та відповідних їм технік. Підсвічування полиць і стін, а також незвичайні світильники додали квартирі особливу чарівність. У межах об'єкта була організована гардеробна, об'єднана з пральнею.

Автор проекту: Тетяна Сорокіна, SOROKINA DESIGN WORKSHOP

Втілення: SVPMASTER

Квартира Agathe після нашого втручання в її антураж — проведення елітного ремонту — здобула сильний й унікальний характер. У ній гості занурюються в атмосферу таємничості та персонального комфорту. Вона — втілення стилю, що викликає мурашки по тілу.

Демонстрований на фото преміум дизайн інтер'єру виконаний в стилі лофт. Його не було переплутаєш ні з чим. При цьому в Agathe були додані акценти сучасної еко-концепції. Вони виражені в обідній зоні у вигляді дерев'яної обробки стін з грубою фактурою, вбудованих полиць з живими рослинами. Аналогічна ідея частково втілена в санвузлі.

Цікавинкою оточення стали нехитрі, але оригінальні світильники у вигляді труб. Вони вписувалися в обрану концепцію, ефектно підкресливши особливості організованого нами ремонту преміум класу: фактурні деталі, мармурові стіни, натуральне дерево і цегляна кладку.

Велика кімната зонована. У ній виділено згадана їдальня, зона відпочинку та кухня. Побутова техніка підібрана під колір сірої оздоблення стін у передпокої й релакс-зоні. В результаті вдалося досягти гармонії при чіткому поділі областей.

Елітним дизайном інтер'єру спальні передбачалася підтримка обраної дизайнерської концепції з впровадженням нових елементів. На відміну від попередніх, в цій кімнаті було вирішено зробити основу в світлих тонах.

Відведений під спальню приміщення не відрізнялося великими розмірами. Тому під час ремонту квартири під ключ стінка навпроти лоджії отримала глянсову обробку, яка відображає падаюче на неї світло. Пол та балки на стелі — світле дерево. Стіна в узголів'ї ліжка виконана з імітацією бетонного блоку, згідно ідеї лофт-стилю. Темні акценти зроблені тут за допомогою декору — світлопоглинаючої штори та чорного килима.

В цілому преміум дизайн квартири Agathe виконаний незрівнянно. Автором ідеї є Тетяна Сорокіна — талановитий дизайнер інтер'єрів, послугами якої в Києві можна скористатися через нашу будівельну компанію.