Кошторис

Ремонт від стандарту до преміум класу від 2000 грн/м2

Галерея робіт

СВП майстер пропонує клієнту вигідне, по суті унікальне на ринку пропозиція - виконати роботи за індивідуальним або типовим дизайн - проекту із закупівлею всіх супутніх матеріалів.

Завдяки лояльну цінову політику і широкому асортименту будівельних матеріалів та послуг. СВП майстер задовольняє найрізноманітнішим ціновими категоріями клієнтів.

Завдання компанії допомогти кожному замовнику створити ідеально - комфортне, раціональне простір для себе, своїх близьких, свого бізнесу.

Вартість ремонту

від 250 у.е.
вартість усіх робіт та чорнові будівельні матеріали

Сертифікат ISO
на всі будівельні
матеріали

Супровід проекту менеджером «від закупівлі матеріалів до здачі об'єкта»

Ліцензія на всі види
будівельних робіт

Як ми працюємо


Ефективне вирішення поставлених завдань

01 Виїзд на об'єкт і аналіз об'єкта
02 Складання комерційної пропозиції і кошторису
03 Проектування та затвердження проекту
04 Узгодження проекту
05 Будівництво об'єкта
06 Введення в експлуатацію

Чому ми

  • Фіксована вартість робіт
  • Дотримання термінів
  • Досвідчені фахівці
  • Сучасні технології ремонту
  • Своя дизайн студія
  • Гарантія на роботи 24 місяці
  • Перевірені і якісні матеріали за оптовими цінами

Компанія SVP Master організовує ремонт квартир, котеджів і різнопрофільних комерційних об'єктів. Все - від розробки архітектурного проекту і до здачі в експлуатацію - виконується на високому рівні якості. К ремонтних робіт залучаються висококваліфіковані фахівці різних областей. При цьому майстри нашої будівельної компанії своєчасно виконують кожен з етапів.

Крім того, ми забезпечуємо постачання будматеріалами, вартість яких відповідає оптовими цінами. Ви можете не приймати практично ніякої участі в процесі, так як наші послуги включають ремонт "під ключ".

Поширені запитання

ВІДПОВІДЬ

Почніть свій ремонт з Ідеї. Тоді ви точно будете знати, що робити далі. Це ідея може виражатися як в конкретних образах майбутнього інтер'єру, так і в правильної думки довірити такий важливий і складний процес перевіреним і надійним професіоналам. А собі залишити насолоду від процесу створення Вашого будинку мрії.

ВІДПОВІДЬ

Для того, щоб мінімізувати ризики в процесі ремонту і гарантувати прийнятний вами результат на фініші, запам'ятайте невеликий чек лист:

- Перевіряйте наявність реальних об'єктів «в роботі» і готовність їх демонструвати.

- Звертайте увагу на спілкування. Адже на першій зустрічі всі намагаються зробити максимально позитивне враження. Вони ввічливі, уважні і готові на будь-які примхи, аби отримати клієнта. За задавайте уточнюючі питання, попросіть деталізувати прорахунок, кошторис, відомість матеріалів. Чим краще і професійніше виконавець веде себе в таких ситуаціях, тим більше щирий його підхід до вас. Але, не стискаючи з ускладненням. Поважаюча себе компанія цінує своє і ваш час і на відверту його витрату не піде. Таким чином дійсно гідний виконавець може відмовитися від вас, як від клієнта.

- Досить інформації для роздумів надасть підхід до конкретно вашого проекту, наявність рекомендацій і рівень реалізованих об'єктів.

- Якщо ви не готові ризикувати результатом, подбайте про юридичну забезпеченні угоди і офіційних гарантії від виконавця.

- Реалізовані об'єкти. Їх рівень і можливість подивитися вживу - дуже показовий момент. Адже так ви зможете подивитися своїми очима результати роботи виконавця. А також, це свідчить про хороших відносинах з минулими замовниками. Це найкращий відгук.

- Об'єкти в роботі. Наполягайте на перегляді об'єктів роботі. Тільки вони дають повну картину підходу виконавця до своєї справи і відповідають на ключові питання вас, як просунутого замовника:
- скільки реальних об'єктів у потенційного виконавця
- наскільки якісно вони ведуться: скільки робітників на об'єкті, дисципліна, чистота, рівень робітників.

Не соромтеся задавати питання, цікавитися і вникати. Ви вибираєте будівельника вашого майбутнього будинку. У цій справі немає дрібниць. А дійсно відповідального, перевіреного і надійного людині або компанії приховувати нема чого. Вони, навпаки, пишаються результатами своєї роботи.

У ремонтних роботах не потребують тільки ті, хто відносно недавно їх здійснив. Наша натура така, що постійно хочеться якихось змін. Причина, яка найчастіше зупиняє в ідеї перефарбовування стін або установки нової плитки, полягає у фінансовому питанні. Кошторис на ремонт квартири і будівельні роботи будівлі змінюється разом з курсом валют. Також на ціни будматеріалів впливають їх удосконалення та інші чинники з боку виробників.

Замовляючи будівництво або ремонт кімнат в Києві у нас, Ви можете не хвилюватися про непередбачені витрати. лагодаря точну розрахунку кошторису інженерами SVP Master, співробітники нашої будівельної компанії самі відразу закуповують всі необхідні для реалізованого об'єкта матеріали. Більш того, налагоджена система постачання дозволяє нам робити це за оптовими цінами. Так ми економимо Ваш час разом з Вашими ж грошима.


Залишити заявку на безкоштовний розрахунок
вартості ремонту

Клієнт передає власні персональні дані ТОВ «СВП Майстер» безоплатно та надає згоду на обробку цих даних, а ТОВ "СВП Майстер" зобов'язується використовувати персональні дані відповідно до ЗУ «Про захист персональних даних».

розрахунок