Салон красоты DAVINES

Зазвичай інтер'єри салонів краси дуже схожі один на одного. Однак клієнтам таких закладів завжди хочеться чогось нового, екстравагантного і незвичного. І, відвідавши в салон DAVINES, вони отримають те, що бажають. Елітний дизайн в стилі кантрі з оригінальним декором і неповторною атмосферою - таке місце не залишить байдужим нікого. Реалізовано ремонт по дизайн-проекту Тетяни Сорокіної.

Автор проекту: Тетяна Сорокіна, SOROKINA DESIGN WORKSHOP

Втілення: SVPMASTER

Виділитися серед конкурентів салону краси ні так вже й просто. Першокласним сервісом європейського стандарт сьогодні нікого не здивуєш. Але є ще один шлях до отримання конкурентної переваги - елітний дизайн інтер'єру і обстановка, в якій хочеться перетворюватися.

Davines - салон краси в Києві, що надає перукарські послуги класу люкс. Завдяки нашу преміум ремонту під ключ, його родзинкою став атмосфера, що підкреслює концепцію однойменного продукту - професійної італійської косметики для волосся, що робить акцент на природному підході в догляді за красою.

Більшість власників сучасних центрів краси віддають перевагу універсальному мінімалізму, класиці і часом стилю бохо. Однак в студії дизайну та архітектури при SVP Master представнику Davines запропонували інший підхід - еко-стиль.

Грубі фактури, натуральні матеріали, акцент на красі природи - в цьому зачарування "екологічного" стилю. Саме ці елементи застосувала при розробці дизайн-проекту для салону краси Тетяна Сорокіна - відомий дизайнер інтер'єрів Києва.

Трендовая еко-концепція дотримується в елітному дизайні студії навіть в дрібницях. Починаючи від обробки з натурального цегли і дерева, реалізованої в процесі ремонтних робіт, закінчуючи авторськими меблями - все підібрано бездоганно і в точності з задуманим планом. Особлива чарівність обстановці надали декоративні стельові балки з підвішеними до них чарівними світильниками.