ART DECO

Арт-деко являє собою стиль, що поєднує в собі елементи різних напрямків. Він найкраще дозволяє втілити вишуканий, але в той же час затишний елітний дизайн інтер'єру. У представленому ремонті квартири акцент зроблений на грі світла.

Центром апартаментів Art Deco стала вітальня, з якої виходять двері у ванну та спальню. Їдальня та кухня відокремлені, але при цьому доповнюють зону відпочинку. Неповторну атмосферу забезпечили глянсові поверхні, велика кількість кришталю та дзеркал.

Автор проекту: Тетяна Сорокіна, SOROKINA DESIGN WORKSHOP

Втілення: SVPMASTER

Арт Деко в елітному дизайні інтер'єру — вишуканість в поєднанні з доречною розкішшю та богемским комфортом. Саме так можна описати квартиру з однойменною назвою дизайн-проекту та ремонтом преміум класу від SVP Master.

У проекті, розробленому Тетяною Сорокіної в студії архітектури та дизайну нашої будівельної компанії, були продумані всі нюанси. Кожен крок у представлених на фото кімнатах супроводжується сяйвом: відображенням в дзеркалах, блиском золота та кришталю. Головне при цьому — помірність. Саме вона дозволила зробити такий розкішний антураж елегантним та по-своєму лаконічним.

Так як при розробці дизайн проекту квартири висувалася ідея про велику кількість скляних та кришталевих елементів, необхідно було поставити акцент на безпеці. Під нею малося на увазі розширення та оптимізація простору для комфортного переміщення по приміщеннях. Таке завдання досяжне виключно при організації ремонту квартири під ключ високого рівня складності.

Обрану концепцію в вітальні, яка сполучена з кухнею та передпокоями, підкреслює досить оригінальна підлога. В рамках елітного ремонту кімнати покладена чорна плитка з рельєфним візерунком з золотими вкрапленнями. Вона виграшно виглядає в комбінації з глянцем лакованим деревом та простими білими стінами. Відзначимо, що всі матеріали обиралися з увагою до їх якості та виключно від перевірених виробників.

Спальня оформлена теж згідно арт-деко, але в більш легкій інтерпретації стилю. Кімната наповнюється світлом за рахунок великого вікна, вигадливих люстр та відображеннях в дзеркальних поверхнях. При цьому обробка виглядає просто в порівнянні з вітальні, але повністю відповідає ідеї дизайну інтер'єру преміум класу.

Результат виконаних робіт позитивно вразив власників об'єкта. З майстрами нашої ремонтно-будівельної компанії квартира отримала унікальний і сильний характер, що створює незабутнє враження.