ЖК Драгоманова

Коли кухня з вітальнею є по суті одним простором, одним з важливих завдань – спроектувати кухонне приміщення так, щоб воно не тільки не вибивалося із загального стилю, але й виграшно його доповнювало. Забудьте про розмаїття побутової техніки та заставлені стільниці! Сучасну кухню, особливо відкритого типу, відрізняє ексклюзивний дизайн та продуманість деталей. І навіть просте на перший погляд поняття, як підсвічування у передпокоях, в руках талановитого дизайнера може перетворитися на справжній арт об'єкт! Кутові світлові лінії в поєднанні з дзеркалами створюють ефект «нескінченності», а контрастні чорно-білі стіни та двері прихованого монтажу надають приміщенню самобутності ... Немов ви потрапили в музей сучасного мистецтва!

Дизайн проект: дизайнер Аліса Бондар

Втілення: SVPMASTER

Сучасне подання одвічно американського стилю лофт має безліч різних інтерпретацій. Представлений проект, розробка якого була відведена талановитому дизайнеру інтер'єрів Києва Алісі Бондар, має дуже сильний та дійсно унікальний характер. У ньому риси лофт-стилю об'єднані з тенденціями мінімалізму XXI століття. Результатом реалізації дизайн-проекту став елітний ремонт квартири в київському житловому комплексі Драгоманова, а також облаштування відремонтованого простору.

Головна ідея преміум дизайну інтер'єру полягала в контрастному поєднанні грубої обробки стін і насичених кольорів — бетону з глибоким фіолетовим та теплим відтінком моху. Квартира надана під проведення ремонтних робіт передбачала використання концепції відкритого простору. Під цим мається на увазі об'єднання кухні та вітальні з відповідним зонуванням, що являє собою не таке вже й просте завдання.

При розробці дизайн проекту квартири була проведена чітка межа між просторами для готування їжі та відпочинку. При чому оформлення кухні не просто підтримує обраний стиль, а й контрастно доповнює його. Кухонна зона являє собою суцільну меблеву стінку чорного кольору з вбудованою побутовою технікою. Акцент зроблений на барній стійці, що оформлена "під бетон", та фартуху зі стільницею яскравого оранжевого кольору. Таке дизайнерське рішення не здається похмурим не тільки завдяки світлому підлозі та колірним акцентам, але й за рахунок панорамного вікна.

Зонування проведено не тільки шляхом різної обробки стін, а також за допомогою бетонної перегородки з арочним отвором. Вітальня досить світла незважаючи на меблі та текстиль темного фіолетового відтінку. Задня стіна виконана подібно пофарбованої в білий колір цегляній кладці. Для освітлення встановлені трекові світильники.

Спальня облаштована більш витончено, при цьому підтримується загальна ідея. Стіни "під бетон" ушляхетнені антуражем зеленого та бежевого текстилю (портьєри, подушки, м'які меблі), а також за допомогою теплого освітлення. Крім трекової системи, над тумбами по обидва боки ліжка встановлені підвісні люстри.

Окрему увагу при елітному ремонті квартири було надано передпокоям та санвузлу. Перше приміщення візуально збільшено за рахунок дзеркальної поверхні. Чарівність коридору надають оригінальні кутові лампи. Оформлення ванної кімнати повністю доповнює загальне оточення. При ремонтних роботах тут використовувалася сіра плитка й дерев'яні панелі.